Nexus 7″ Tablet AUKTION

Current bid: 125,00 DKK

Item condition: Used

Time left:

Auction ends: 05/10/2020 14:00
Timezone: Europe/Copenhagen

Current bid: 125,00 DKK

Indtast dit MAX bud, systemet byder automatisk op til dit max bud

Varenummer (SKU): nexus Kategorier: , Tags: , ,

Beskrivelse

Asus Nexus 7″ tablet, fin stand et par små ridser i skærmen, men ingen revner. Fremstår med brugsspor.

Auction History

Date Bid User Auto